Замок Радомисль. Архангел Михаїл

Замок Радомисль – один з найбільш масштабних культурних проектів в Україні за останні 20 років; один з найцікавіших об’єктів «Віа Регія – культурного шляху Ради Європи».

Місто Житомир – невелике містечко, з населенням трохи більше 300 тис. осіб, напевно для багатьох відомий лише тим, що через нього їдуть на Західну Україну і далі на захід. Чи заслуговує сам Житомир повноцінного відвідування туристів, чи є там, що дивитися? Даємо вам відповідь – “Так!”. Гарантуємо, ніхто не пошкодує від обраної поїздки, адже подорожувати в нові місця завжди цікаво!

1 день. Переїзд в замок Радомисль.  Замок Радомисль зберігає єдину в світі колекцію домашньої ікони, яка налічує більше ніж 5000 експонатів. Дивовижні, кольорові, милі, незвичайні ікони, які писали люди, не враховуючи канони. В історико-культурному комплексі «Замок Радомисль» повністю збережені природні ландшафти і відновлені автентичні інтер’єри XVIІ-ХІХ століть. Замок знаходиться між двох водоспадів у парку зі скульптурами ХVІІ – ХVІІІ ст. Парк складається з декількох островів з’єднаних містками.  Екскурсія в Радомишль включає в себе відвідування папірні, де виготовляють папір за старовинними рецептами Києво-Печерської Лаври. Весь процес Ви зможете побачити своїми очима. Переїзд до м. Житомир, поселення в готель.

«Замок Радомисль». Вид на острів ландшафтного парку

2 день.  Починаючи від хана Батия та закінчуючи фашистськими окупантами, місто багато разів зазнавало руйнувань, і це з такою мирною назвою. Тому уцілівші пам’ятники відносно нові. Екскурсія центральною частиною міста: Спасо-Преображенський собор, майдан Корольова, центральний парк, дім-музей С.П. Корольова і багато іншого. Місто пов’язане з іменами діячів української, російської, польської та єврейської культур: Джозеф Конрад, Михайло Коцюбинський, Олександр Купрін, Максиміліан Волошин, Максим Рильський, Микола Лисенко, Олександр Довженко і, мабуть, найвідоміший житомирянин – академік Сергій Павлович Корольов, геніальний конструктор і основоположник практичної космонавтики.

Родзинкою дня стане катання на ретро-трамваї, який почав “бігати” по місту у далекому 1899 році. Прогулянка на такому старовинному транспортному засобі змусить посміхатися від малого до старого:)  Відвідання музею космонавтики “Космос” (це третій за значимістю музей, присвячений космонавтиці). Ви побачите унікальні експонати: українські радіотелескопи, які вперше у світі визначили рельєф поверхні Венери, макет “Вулкана” – першого пристрою, для зварювання у космосі, фотографії об’єктів глибокого космосу, апарат Ореол-3 для вивчення полярного сяйва, унікальну колекцію обладнання та спорядження космонавтів, капсулу зі зразком грунту місяця, подаровану музею співробітниками NASA. Ви зможете зазирнути у капсулу космічного корабля і відпочити на оригінальних підвісних кріслах.

Переїзд у Денеші і Тригір’я. Ви побачите гранітні береги Тетерава, який став “меккою” для київських та житомирських скалолазів, а також Тригірський монастир, що мальовничо височіє над однойменним водосховищем. Також, для корпоративних груп пропонуємо двогодинну прогулянку катером по річці Тетерів. Скелі, висотою до 10 м., річки, зелені острови, земляні гори не залишать нікого байдужим. Вартість від 80 грн/чол.

Деталі туру та вартість уточнюйте у менеджера туру     +380665158785,    +380974482886                                                                               ana-anna@ukr.net

Поділіться своїми враженнями