Українська Аризона (два каньйони)
УКРАЇНСЬКА АРИЗОНА АБО АКТОВСЬКИЙ І АРБУЗИНСЬКИЙ КАНЬЙОН
(Національний парк «Бузький Гард»: Арбузинський каньйон
(скеля “Пуп землі”) – Актовський каньйон («Долина диявола”)
Для того щоб побачити Великий Каньйон, необов’язково їхати в далеку Арізону! Такий же ефектний геологічний об’єкт є і в Україні! Звичайно, наш каньйон набагато менше північноамериканського побратима, проте за красою ні в чому йому не поступається.

Тривалість: 1 день

01.00 – 02.00 – збір групи по зупинках м. Полтава.
10.00 – 12.00Арбузинський каньйон. Гранітно-базальтові скелі Арбузинського каньйону сформувалися більше 4 мільярдів років і мають вулканічне походження. А вітер і річка Арбузинка допомогли в створенні дивовижної краси ущелини в якій протікає річечка Арбузинка, від якої власне і пішла назва.
Цікавий факт – в Арбузинському каньйоні майже немає зими. Так-так, в той час, коли в окрузі лежить сніг, в каньйоні можна знайти квітку фіалки і зелену траву. Пояснюється це тим, що вулкан, який утворив скелі багато років тому не охолов до кінця і досі дає тепло.
Найвища точка в каньйоні – це скеля “Пуп землі”, з неї можна побачити “старшого брата” Арбузинського каньйону – Актовський каньйон, а в протилежній стороні Трикратський ліс.
12.30 – 14.30 – вибравшись в Актовський каньйон, відпочинок тут ви запам’ятаєте надовго – пейзажі фантастичні! Рівний безкрайній степ перетинає глибока річкова долина з майже стрімкими схилами і вузьким дном, між кам’яними склепіннями каньйону звивається річка зі зловісною назвою Мертвовод. Висота скель досягає 40-50 метрів – це приблизно 15-20-поверховий будинок.
Оглядові майданчики:
– «Сонячна галявина» – скелі каньйону розступаються, і в заплаві річки виникає зелена, залита світлом галявина;
– «Тещин язик» – знаходиться в центрі Актовського каньйону, впавша в річку скеля, своїми обрисами нагадує мову, це одне з найкрасивіших язик в урочищі р. Мертвовод;
– «Кам’яний мішок» – долина, оточена скелями з трьох сторін;
– «Ванни-джакузі» – річка, затиснута скелями, долаючи свій шлях, проривається між кам’яними брилами. Вода, падаючи на камені, утворює невеликі перекати, які працюють як природні джакузі. Вільний час для пікніка (за бажанням).
16.00 – відправлення автобуса в м. Полтава.
Вартість туру прораховується під запит та залежить від кількості учасників.
У вартість входить:
– автобусний трансфер по маршруту;
– екскурсійне обслуговування по каньйонах;
– страхування.
У вартість не входить:
– харчування;
– особисті витрати.
Деталі за телефонами: ‎‎‎‎‎38066 515 87 85, ‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎+38097 448 28 86

Поділіться своїми враженнями