Буки + Буцький каньйон
Храмовий комплекс с. Буки + Буцький каньйон с.Буки (Київська обл.) – с.Буки (Черкаська обл.)
Малувато буде сказати, що цей пам’ятник природи є нетиповою для нашої місцевості, він – просто унікальний. Буцький каньйон називають
“Маленькою Швейцарією”.
Тривалість: 1 день.
01.00 до 02.00 – збір туристів по зупинкам.
10.00 – с. Буки Черкаської області, де знаходиться одне з 7 чудес України – Буцький каньйон.
Нас чекає захоплююча екскурсія. Буцький каньйон – це граніти, вік яких близько 2 млрд. Років. Крім того, що Буцький каньйон – дуже нехарактерний ландшафт для степової зони України.
Видовище захоплююче !!!
15.00 прогулянка-екскурсія по ландшафтному парку с. Буки. Мальовничі пороги і скелясті береги Роставиці були перетворені в ландшафтний парк з великою кількістю містків, альтанок і різних скульптур. Під час прогулянки-екскурсії Ви побачите багато мальовничих місць. Це і улюблений фонтан «Рулетка» з центральної площі столиці, гармонійно вписався в ландшафтний ансамбль місцевості, храмовий комплекс, фонтани, водоспади, альтанки, численні скульптури та багато іншого.
У міні-зоопарку можна побачити левів, ведмедів, оленів, поні, павичів. Нещодавно на території парку була відкрита “Казкова галявина” з фігурами героїв казок. Але все ж найбільш яскравий в Буках – це Храмовий комплекс, з собором св. Великомученика Євгенія, каплицями святих Олександра і Миколи, дзвіницею Святого Данила. При будівництві Храмового комплексу, архітектори використовували як традиційні для України, так і модерністські стилі.
17.00 – виїзд до м. Полтава.
Вартість туру прораховується під запит та залежить від кількості учасників.
У вартість входить:
– проїзд на комфортабельному автобусі;
– екскурсійний супровід по програмі;
– страхування.

Додатково оплачується:
– вхідні квитки в храмово – парковий комплекс з екскурсійним обслуговуванням;
-харчування.

Деталі за телефонами: ‎‎‎‎‎38066 515 87 85, ‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎+38097 448 28 86

Поділіться своїми враженнями