Фото тур Житомирщиною
Фото тур Житомирщиною
Що це за формат і чому він підходить саме вам?
Що ми пропонуємо? В цьому турі зібрані найфотогінічніші місця Житомирщини! Місця фото на локації яких точно вразять всіх ваших друзів, родичів та знайомих. Ми не грузитимемо вас нудними екскурсіями! Не лякайтеся, екскурсії будуть, але ви завжди матимете більш ніж вдосталь часу для цікавого фото з різних ракурсів, з використанням вашого реквізиту та можливістю продумати композицію кадру.
Кому підходить данний формат подорожі? Всим тим, кому важливо мати красиві, якісні фото з мандрів.
Як ми це забезпечимо? На кожній локації ви матимете 30-50 хв вільного часу. Ми їдемо не великою групою в 20 чоловік, тобто ви не стоятимите в довжелезних чергах для фото. Більшість наших локацій не знана широкому загалу туристів, тому це також мінімізує наявність зайвих людей в кадрі.
Програма туру (2дні/1ніч).
Житомир – Старий Солотвин – Бердичів – Червоне – Городківка
– Житомир – Дениші – Тригір’я – Коростишів – Радомишль
День 1. 
23:00 – виїзд з Полтави, переїзд до Житомира.
День 2. Житомир – Старий Солотвин – Бердичів – Червоне – Городківка
Житомир
08:00 – 9:00 – 30 хв зупинка для ранкової кави, сніданку та гігієнічних процедур. Приїзд в м. Житомир та підбір екскурсовода.
09:00 – 11:30 –переїзд до Старого Солотвина, екскурсія та час для зйомки.
Саме цей мальовничий Острів кохання в селі Старий Солотвин, посеред річки Коднянка буду нашою першою локацією. Виглядає він по-справжньому казково. А невелика дерев’яна хатина, іменована будиночком рибалки, надає цьому місцю особливої загадковості. Це ідеальне місце для фотосесій і пейзажних знімків.
11:30 – 14:00 – переїзд на Бердичів, прогулянка територією фортеці, екскурсія та вільний час.
Бердичів – старовинне місто в Житомирській області, де можна знайти десятки архітектурних пам’яток. Але нас цікавить замок і розташований на його території монастир босих кармелітів (1642 р.). Сам замок знаходиться в місті, на березі річки, що сприяє створенню гарних знімків.
14:00 – 15:30 – переїзд в с. Червоне час на фото.
Смт. Червоне, перемогло у конкурсі «Неймовірні села України» 2017 завдяки своїй історії та архітектурі.
Проте справжньою «родзинкою» села є замок Терещенків, який зберігся і до наших днів. Мармурові сходи, золоті люстри, червоне дерево на підлозі — це, безумовно, найбагатша садиба краю. На балконі зображено герб Терещенків, на якому написано «Стремление к общественным пользам», адже 90% власного прибутку вони віддавали на розвиток села. Особливим місцем у замку є амфітеатр. Саме тут Федір Шаляпін демонстрував кінострічки власного виробництва. Сюди і досі за натхненням приїздять митці.
15:30 – 17:30 – переїзд до Городківки екскурсія, вільний час.
Забуте село у Житомирській області – Городківка. До нього веде вимощена бруківкою дорога, по якій майже не їдять авто.
Проте подивитися селі варто на найкрасивіший костел, який уже став візитівкою туристичної Житомирщини.
На березі річки Лебедівка розташований костел святої Клари. Його спорудили в еклектичному стилі, в поєднання неоготики та модерну. Першу кам’яну каплицю в Городківці збудував пан Міхальський 1818 року.
19:00 – приїзд до Житомира поселення та вечеря.
День 3. Житомир – Дениші – Тригір’я – Коростишів – Радомишль – Полтава
08:00 – 09:00 – сніданок, виселення, збір в автобус з речами.
09:00 – 10:30оглядова екскурсія м. Житомир.
Більшість любителів подорожей не звертають на Житомир уваги, проїжджаючи повз цей населений пункт дорогою на захід України. А дарма. Адже Житомир – одне з найстаріших міст України. Датою його заснування вважається 884 рік, тобто Житомиру вже 1131.
З усіх боків Житомир оточують прадавні ліси, і саме місто багате парками та скверами. Через Житомир протікають одразу чотири річки – Тетерів в оточенні химерних скель, Кам’янка, Ярошенка, Путятинка. Старовинна частина Житомира розміщена на трьох скелястих пагорбах над Кам’янкою: на горах Замковій, Охрімовій та Петровській.
10:30 – 12:00 – переїзд в Дениші, екскурсія, час для зйомки.
Дениші – Мекка скелелазів. Скелі – далеко не єдина цікавинка в Денишах. На березі водосховища за дамбою розкинувся ліс з величезних 500-літніх дубів-патріархів – пам”ятка природи місцевого значення.
У селі Дениші можна оглянути руїни палацу Терещенків. Цукрові магнати свого часу набудували чимало палаців на теренах Житомирщини, один з найкрасивіших з яких колись знаходився саме тут. Ходили легенди про багатство цього маєтку й вимощену золотом підлогу кімнат – до тепер збереглись тільки залишки стін, веж та оздоблення. Уява домальовує, як це все виглядало раніше – й виходить абсолютно неординарний асиметричний палац з трьома входами, з однією вежею, з однією флігелеподібною прибудовою “на витягнутому коридорі” від палацу. Впадає до ока високий рівень мистецького виконання ліпнини на фасадах.
12:00 -13:00 – переїзд до с. Тригір’я, вільний час.
Тригір’я невелике село Житомирського району Житомирської області розташоване на правому скелястому березі р. Тетерів.
Окрасою села є не тільки дивовижна природа, але й велична святиня православ’я – Преображенський Тригірський чоловічий монастир.
В монастирі зберігається чудотворна ікона Тригірської Божої Матері, список Пряжівської ікони Божої Матері та ковчег із часточками мощей св. Києво-Печерських.
Монастирський двір прикрашений декоративним садом і цікавими архітектурними формами. Кожен його куточок потопає в чудових квітах.
13:00 – 15:30 – переїзд в Коростишів, час на фото.
У Коростишеві наша основна локація кар’єр – мальовниче та цікаве місце. По-перше, величезний і досі працює, по-друге, справді заворожує своїми масштабами і водою неймовірного кольору зеленої бірюзи. А ще подекуди під товщею води можна розгледіти стовбури дерев, які видаються такими давніми, наче лежать тут з часів палеоліту.
15:30 – 19:00 – переїзд на Радомисль, екскурсія, вільний час.
Замок-музей Радомисль» – це архітектурна та історико-культурна перлина поліського краю. У 1612 році на цьому місці було збудовано «папірню» – укріплену фабрику з виробництва паперу для друкарні Києво-Печерської Лаври. Величний архітектурний ансамбль, розташований між двома водоспадами, з одного боку омивається водами річки Мики, з іншого – величезним чистим озером. Навколо, як і тисячу років тому – хвойні ліси, що насичують повітря лікувальними ефірними оліями.
19:00 – виїзд на Полтаву.
Вартість туру прораховується під запит та залежить від кількості учасників. 
До вартості включено:
– транспортне забезпечення;
– проживання у готелі з усіма зручностями 1 ніч;
– сніданок – 1;
– робота екскурсоводів;
– страхування;
– екскурсія по замку Радомисль.
До вартості не включено:
– додаткове харчування;
– вхідні квитки;
– власні витрати.
Деталі у менеджера туру +38066 515 87 85, +38097 448 28 86

Поділіться своїми враженнями