У полум’ї Москви: Крути-Батурин
Маршрут місцями героїчної боротьби українського народу за свою незалежність проти московського «брата».
04:00 – виїзд із Полтави, збір учасників по зупинкам міста.
Перша зупинка чекає вас в с. Пам’ятне. Сто років тому тут сталися трагічні події. Київські курсанти та українські військові намагалися стримати більшовицький наступ до Києва. Нерівний бій під Крутами тривав близько п’яти годин. Двадцять сім студентів було взято у полон та жорстоко вбито.
У 2006 році на станції “Крути” було створено “Меморіал пам’яті героїв Крут”. Ми відвідуємо музей, який присвячений боротьбі за незалежність України 1917-1919 роках. Експозиція знаходиться у вагонах потягу тих часів, що навіки застиг на коліях відновленої залізничної станції. Також кожен матиме час та можливість підійти до меморіалу щоб вшанувати пам’ять полеглих.
Переїзд у Батурин.
Батурин – резиденція п’яти українських гетьманів, найважливіша фортеця і столиця України часів Гетьманщини – тепер це маленьке, але дуже мальовниче містечко Батурин над річкою Сейм. Його було стерто з лиця землі військами царя Петра I в помсту за перехід гетьмана Івана Мазепи на бік короля Карла II під час російсько-шведської війни, але відроджено з попелу в колишній величі.
Під час цієї одноденної подорожі з «Феєрверком мрій» ви побачите, якою потужною була дерев’яна Батуринська фортеця, дізнаєтесь, як героїчно боролися місцеві мешканці проти московитів, почуєте драматичну історію останнього кохання Івана Мазепи, доторкнетеся до стародавніх козацьких святинь – Покровської церкви-сповідальні Мазепи та Воскресенського храму-усипальниці роду Розумовських, а також побачите палац останнього українського гетьмана Кирила Розумовського у всій його красі, якої сам гетьман побачити не встиг.
Вартість туру залежить від кількості учасників та прораховується під запит.
Деталі у менеджера  +38066 515 87 85, +38097 448 28 86. 

Поділіться своїми враженнями