Жінки, які вплинули на хід історії – жінки, які надихали – жінки, що стали фатальними для своїх обранців – неймовірні історії кохання – історія великого кохання Евеліни Ганської та Оноре де Бальзака – найбільша колекція домашньої ікони у Радомислі

04.00 – збір по зупинкам міста Полтава та виїзд до Києва.
10:00 – 12:00 – тематична екскурсія «Впливові, фатальні, відомі жінки Києва»
Чимало жінок стали гордістю старого Києва. І не тільки завдяки красі, а й розуму, хоробрості та іншим талантам. Саме заснування міста, як свідчить історія, не обійшлося без жінки. Вони зводили з розуму чоловіків, заради них зрушували гори і йшли на смерть, робили дурниці і подвиги, відкривали нові землі і нові зірки. За тисячу років існування Києва представниці прекрасної статі залишили великий слід в його історії. Ми поговоримо про жінок, що залишили слід в історії: княгиню Анну – королеву Франції, Янку Всеволодівну, княгиню Ольгу та ін. Але і про …La Femme Fatale” – “фатальні жінки” … Марко Вовчок, Марія Тарновска, Валентина Миколаївна Саніна-Шлеє, Маргарита Криницина і інші. Заради них оголошували війни і змінювали хід історії. Цим неповторним жінкам поклоняються мільйони чоловіків! Прекрасні риси великих жінок полонять, надихають, заворожують. Їх спіткали надзвичайно різні вражаючі долі, але все ж ці божественні створіння були схожі в головному – побачивши одного разу, їх уже неможливо забути!

Прогулюючись вуличками міста, ви дізнаєтеся хвилюючі історії про кохання, відчай і грандіозну силу волі найбажаніших і небезпечних жінок, а також побачите місця, які так чи інакше пов’язані з їх життям. Тож готуйтеся до неймовірної мандрівки крізь час))

Вільний час на фотографування та каву. Переїзд до Житомира.

Оглядова екскурсія по Житомиру. Житомир не просто перехрестя важливих європейських доріг, у ньому схрестилися невидимі але могутні орбіти історії та життєві стежини великої кількості видатних людей: від предків Лєніна і Карла Маркса – до українських діячів національно-визвольного руху Ольжича і Липинського; від «інженера Всесвіту» Корольова – до «піаніста ХХ сторіччя» Ріхтера; від англійського письменника Джозефа Конрада – до найгуманнішого вітчизняного письменника Короленка. Житомир в старі часи піднімався на орбіту столичного міста Речі Посполитої і Української Народної республіки. Надзвичайно затишне, зелене і комфортне місто, яке приваблювало і колись, і тепер багатьох талановитих людей, є справжнім і несподіваним відкриттям для усіх, хто побачить його очима туриста…

Поселення. Вільний час.

9.03 – сніданок. Вирушаємо у найромантичнішу мандрівку, слідами Оноре де Бальзака. “Я побачив малий Лувр, грецьку святиню, позолочену сідаючим сонцем”, – такими були перші враження Бальзака від маєтку графині Ганської. «Просто важко собі уявити, які тут простори, яка родюча тут земля, яку ніколи не удобрюють і на якій щороку сіють пшеницю» – згодом написав він сестрі Лорі Сюрвіль. Свою сторінку в історії Бердичева Оноре де Бальзак залишив у 1850 році в костьолі св. Варвари взявши шлюб з Евеліною Ганською. Після одруження Бальзак написав: “Я одружився на єдиній жінці, яку кохав, яку кохаю ще більше, ніж раніше, і кохатиму до самої смерті…”

У с. Верхівня ми відвідаємо:
– палац Ганських (1800 р.) / поєднується величність парадних залів і затишок невеликих світлих спалень;
– музей Оноре де Бальзака (1959 р.) / заснований до дня 160-річчя з дня народження Бальзака;
– флігель (1789 р.) / будинок управителя маєтку;
– каплиця (1810 р.) / родинна усипальниця графів Ганських і Ржевуських;
– винний погріб (1805 р.) / пивниця.

У м. Бердичів ознайомимось:
– костьол св. Варвари (1826р.) / 14 березня 1850 року о 7 годині ранку в ньому взяли шлюб відомий французький письменник-класик Оноре де Бальзак і місцева шляхтянка Евеліна Ганська;
– монастир-фортеця Босих Кармелітів (1627р.) / один з найвизначніших оборонних комплексів України і один з найбільш укріплених монастирів-фортець Європи;
– заповідник/музей історії Бердичева (1926р.) / ознайомлення з історією Бердичева в семи експозиційно-тематичних залах. Унікальним експонатом музею є Євангеліє 1780 року видання, надруковане старослов’янською мовою. Його оклад виготовлено в друкарні кляштору Босих кармелітів.

Повернення до Житомира, вільний час.

10.03 – сніданок, звільнення номерів. За бажанням відвідання музею космонавтики.

Виїзд до Радомисля. Замок Радомисль – один з найбільш масштабних культурних проектів в Україні за останні 20 років; один з найцікавіших об’єктів “Via Regia” – культурного шляху Ради Європи. Замок Радомисль зберігає єдину в світі колекцію домашньої ікони, яка налічує більше ніж 5000 експонатів. Дивовижні, кольорові, милі, незвичайні ікони, які писали люди, не враховуючи канони.

Арка в Радомислі
Арка в Радомислі

В історико-культурному комплексі “Замок Радомисль” повністю збережені природні ландшафти і відновлені автентичні інтер’єри XVIІ-ХІХ століть. Замок знаходиться між двох водоспадів у парку зі скульптурами ХVІІ – ХVІІІ ст. Парк складається з декількох островів з’єднаних містками. Екскурсія в замок Радомисль включає в себе відвідування папірні, де виготовляють папір за старовинними рецептами Києво-Печерської Лаври. Весь процес ви зможете побачити своїми очима.

Вільний час. Виїзд до Полтави.

Вартість туру – 2300 грн.

До вартості включено: транспортне забезпечення, проживання у готелі з усіма вигодами 2 ночі, сніданки – 2., робота екскурсоводів, страхування, екскурсія по замку Радомисль.

До вартості не включено: додаткове харчування, вхідні квитки, власні витрати.

Дата виїзду:

Запис за тел. +38066 515 87 85, +38097 448 28 86

Поділіться своїми враженнями