Вінницький вікенд

День перший. Знайомство з Вінницею.

Пішохідна екскурсія містом під час якої почуємо про комплекс «Мури» (XVII-XVIII ст.), костел-монастир капуцинів Діви Марії Ангельської, вулиця Соборна, водонапірна вежа, готель «Савой», район «Ієрусалимка», будівля колишнього реального училища, де екстерном складав іспити М.Коцюбинський, колишня жіноча гімназія + бонусна родзинка – вінницькі підземелля.
Тривалість екскурсії 3 – 3,5 години.

Знайомство з містом продовжуємо у Музеї вінницького трамваю та катанням на ретро-трамваї.
По закінченню екскурсії рекомендуємо завітати на чай-каву до “Пана Заваркіна”, де можна не тільки насолодитися різноманітними ласощами й оцінити вражаючий асортимент чаю-кави, але й поринути у справжнісіньку казку: дивовижний інтер’єр, що відтворює атмосферу 19 ст., унікальна колекція старовинних годинників – суцільний захват!

Кінцевим пунктом нашої екскурсії буде об’єкт, заради якого так багато людей мріють відвідати Вінницю – це плавучий світло-музичний фонтан Рошен, найбільший в Україні та Європі. Отже, друзі, готуйтеся до найромантичнішої прогулянки Північним Бугом та надзвичайно видовищного шоу, яке розпочнеться о 20.00 і буде тривати 2 години. На цій яскравій водній симфонії завершиться наш перший щасливий день.

Рекомендуємо завітати чай-каву до “Пана Заваркіна”, де можна не тільки насолодитися різноманітними ласощами й оцінити вражаючий асортимент чаю-кави, але й поринути у справжнісіньку казку: дивовижний інтер’єр, що відтворює атмосферу 19 ст., унікальна колекція старовинних годинників – суцільний захват!

День другий.
Екскурсія до ставки Гітлера”Вервольф”, де фюрер перебував двічі: з 16 липня по 29 вересня 1942 року та з 19 лютого по 8 березня 1943 року. Разом із Гітлером у «Вервольфі» працювала вся верхівка Третього рейху. Екскурсія у цьому оповитому таємницями та легендами місці обіцяє бути вельми цікавою.

По закінченню екскурсії у «Вервольфі» ми вирушаємо до Вишні – музею-садиби Миколи Пирогова, який став засновником військово-польової хірургії, започаткував використання анестезії при оперативних втручаннях та створив перший атлас топографічної анатомії людини, що став незамінним посібником для хірургів. Ми матимемо можливість відвідати будинок, у якому мешкав геніальний вчений: роздивимося експозицію, що присвячена його життю та діяльності, а також завітаємо до музею-аптеки, де відтворено інтер’єри прийомної та операційної.

У музеї ретро-техніки “АвтоМотоВелоФотоТелеРадіо” ми матимемо подорож у минуле.

Вартість туру прораховується під запит та залежить від кількості учасників. 

Деталі у менеджера туру +38066 515 87 85, +38097 448 28 86

Поділіться своїми враженнями