Асканія-Нова - перлина Херсонського степу

Давайте на кілька днів відкладемо всі справи, зустрічі, айфони і зануримося у світ дикої природи. Біосферний заповідник Асканія-Нова – це місце, де відпочиває тіло і душа.

1 день. Виїзд. Асканія-Нова – всесвітньо відомий біосферний заповідник, єдиний у Європі куточок тіпчако-ковилового степу, якого ніколи не торкався плуг. Тут створено зоопарк, де зібрані звірі і птахи з багатьох куточків Землі.Асканія-Нова - перлина Херсонського степу

Велику частину території займає мальовничий ботанічний парк (майже 200 га) з численними штучними озерами і ставками, в якому ростуть  дерева і кущі всіх кліматичних зон Землі. Це унікальний острівець природи на землі давньої Таврії! У квітні зацвітають тюльпани, потім іриси, астрагали, гіацинти. У травні – гвоздики, ромашки. Влітку степ, закутан у сріблястий серпанок ковили, переливається хвилями від найменшого подиху вітерця.

Поселення у приватному готелі . Вечеря.

Асканія-Нова - перлина Херсонського степу
Антилопа канна

2 день. Сніданок. Після сніданку вирушаємо на унікальну екскурсію в заповідник “Кам’яна могила”. Великий полководець Олександр Суворов цю місцевість наніс на карту під назвою “Чудо природи”. На екскурсії  Ви почуєте розповідь про стародавніх амазонок і побачите загадкові петрогліфи. У 68 гротах і печерах зосереджено велику кількість петрогліфічних комплексів — унікальних зразків первісного мистецтва. Більш ніж 3 тисячі малюнків починаючи від кам’яного віку до епохи бронзи і більш пізні утворюють унікальну галерею, яку можна порівняти хіба що з Ермітажем.

Є в цій «галереї» грот Бика, на плитах якого зображено запряжених биків, плита «слідів» з малюнками людських стіп (причому, парних немає), «кінські» плити з зображенням коней з першими в Європі вершниками на них, а також окремі петрогліфи візків, човнів, диких тварин, солярних знаків, сцен полювання і багато іншого.

Деталі туру та вартість уточнюйте у менеджера туру +380665158785, +380974482886

ana-anna@ukr.net

Поділіться своїми враженнями