Незвідана Київщина: Трипілля + Біла Церква

Цей тур сповнений історії та кохання, річок та фонтанів, співу птахів та неповторних краєвидів! Мандрівка в історію тисячолітньої цивілізації, до схилів містичної гори, берегів широкого Дніпра. Тур, що надихає і дивує. У цій подорожі ми продовжуємо відкривати для себе невідому Київщину та природні дива України.

ДАТИ:

4:00 – виїзд із Полтави.
Прибуття до Трипілля, яке дало назву одній з найдавніших цивілізацій світу. Тут ми відвідуємо Київський обласний археологічний музей, де познайомимось із археологічними знахідками Київщини різних епох.
У подорожі нам відкриється відома Трипільська культура з безліччю загадок та сенсацій. Трипільська цивілізація у цілому являє собою одну із найбільш цікавих і загадкових сторінок нашої історії. У розвитку суспільства того часу саме її неймовірні винаходи і таємниці дозволили зробити справжній прорив. Ви зможете познайомитися з усіма пам’ятками трипільської цивілізації, які до цього часу не дають спокою вченим зі всього світу.

Незвідана Київщина: Трипілля + Біла Церква
Переїзд до Білої Церкви та обід.
Білу Церкву вперше згадують в Іпатіївському літописі 1115 року, а історія починається з часів правління князя Ярослава Мудрого. На екскурсії ми почуємо перекази міста, яке багато бачило за століття свого існування.
Перлина Білої Церкви, це, звичайно ж, романтичний дендропарк “Олександрія” – куточок рукотворної досконалості і природної краси. У будь-яку погоду на схилах Росі можна зустріти фотографів і художників, які прагнуть передати у своїх творіннях його красу. Прогулюючись парком, побачимо павільйон “Ротонда”, колонаду “Ехо”, “Китайський місток”, “Руїни”, джерело “Лев”. Парк прикрашають декоративні композиції, містки, скульптури, серед яких Діана, Аполлон, Меркурій. Також побачимо Палієву гору з пам’ятником відомому козакові Семенові Палію та інші цікаві місця.

Незвідана Київщина: Трипілля + Біла Церква
«Олександрія» – це справжній витвір парково-садового мистецтва. Назвою дендропарк зобов’язаний Олександрі Енгельгарт, камер-фрейліні російської імператриці Катерини II і рідній племінниці князя Потьомкіна.
Виїзд до Полтави.
Вартість туру – 850 грн.
До вартості включено: транспортне забезпечення, екскурсійний супровід, страхування, вхідні квитки в екскурсійні об’єкти, обід.
Реєстрація за телефонами: +380665158785, +380974482886

Поділіться своїми враженнями